štúdio lavish

" Je priestor, kde ožíva dizajn z 20. storočia. Prinášame originálne kúsky
v rôznych štýloch ako bauhaus, art deco, mid-century moderna z 50-tych rokov."
Vladimíra Ilavská

Zakladateľka Vlaďa Ilavská sa rozhodla štúdio lavish otvoriť v roku 2018 a povýšiť tým svoju vášeň na prácu.
Vintage kúsky osobne vyberá v zahraničí, dováža a spoločne so šikovným tímom majstrov renovuje.
Jej cieľom, okrem zachraňovania nábytkov, je aj zveľaďovať vaše domovy kvalitným vintage dizajnom. Nechajte sa očariť krásou a nadčasovosťou nábytku overeného rokmi.

Ako fungujeme

Navštevujeme burzy starožitností, kde vyberáme a prinášame originálne kúsky v rôznych štýloch ako bauhaus, art deco, no najmä mid-century modernu z 50-tych rokov.
Nábytky pochádzajú prevažne z Talianska a iných európskych krajín ale nevyhýbame sa ani slovenskému a českému dizajnu. Dovezené lavish kúsky potom renovujeme, aby slúžili ešte ďalšie desaťročia.

Pre vašu maximálnu spokojnosť vyhľadávame kúsky aj na objednávku, podľa vami zadaných kritérií. Viac informácii nájdete tu - lavish hunt. Vintage kúsky dopĺňame v pravidelných intervaloch. Preto vám odporúčame prihlásiť sa na odber noviniek, aby ste si mohli vybrať svoj jedinečný kus nábytku.

Požičovné

Vybraté kusy nábytku a doplnkov je možné si požičať na fotenie alebo natáčanie. Viac informácii vám radi dodáme na požiadanie.

Architekti a interiéroví dizajnéri

Radi vám budeme nápomocní pri vašich projektoch a realizáciách. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii.

lavish hunt

Hľadáte konkrétny vintage kus? Pre vašu maximálnu spokojnosť vyhľadávame a dovážame kúsky na objednávku, podľa vami zadaných kritérií.